Máte už svojho lekárnika?

Pre každého z nás je bežné, že máme svoj obľúbený obchod, svojho lekára, bankára, poradcu atp. Uvažovali ste však už nad tým prečo nemáte svojho osobného lekárnika? Vedeli ste že lekáreň je najjednoduchšie dostupnou formou zdravotníckej pomoci? Lekární je dnes naozaj dosť. Vybrať si tú svoju má viacero výhod. Tu je niekoľko z nich:

Čo Vám môže priniesť Váš osobný lekárnik?  
  1. Lekárnik, v prípade že využívate jeho služby pravidelne dokáže mať veľký prehľad o liekoch, ktoré Vám predpísali ošetrujúci lekári. Častokrát sa stáva, že sú účinky predpísaných, prípadne užívaných liekov vzájomne nezlučiteľné. Jeden liek môže potláčať, prípadne naopak zvýrazňovať účinky druhého. Vzájomná kombinácia môže dokonca ohroziť Vaše zdravie. Naši lekárnici Vám radi prehodnotia Vašu liečbu, zvážia možnosti vzájomných interakcií liekov a v prípade, že ide o problém, ktorý je potrebné riešiť Vás prípadne ošetrujúceho lekára na neho upozornia.
  2. Neexistuje liek, ktorý by nemal nežiadúce účinky! Naši lekárnici ich s Vami radi prekonzultujú a radi Vám pomôžu nájsť alternatívu, ktorá ich prejavy zmierni prípadne úplne vylúči.
  3. Vaša dôvera, je to na čom každý deň pracujeme a čo si musíme zaslúžiť! Nie je pre Vás jednoduchšie riešiť problémy s odborníkom, s ktorým sa poznáte, a ktorý vie o Vašom zdraví viac? Na Vaše problémy sú naši lekárnici vybavený diskrétnym a empatickým prístupom a profesnou mlčanlivosťou. Priateľský a milý prístup k problémom Vás a Vašich najbližších uľahčuje cestu k hľadaniu vhodnej liečby a šetrí Váš čas.
  4. Byť pravidelným zákazníkom jednej lekárne má výhodu pre Vaše zdravie, ale aj peňaženku. Dobrou radou a nasadením personalizovanej liečby ušitej priamo na Vašu osobu, ušetríte čas potrebný na liečbu. Nezanedbateľnou súčasťou pravidelného nákupu vo svojej lekárni je tiež vernostný program, zahŕňajúci množstvo benefitov vo forme zliav, bonusov a možností merania biochemických parametrov.
Text: PharmDr. Lukáš Bryndza
Zdieľajte s ostatnými

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *